הצהרת נגישות

הצהרת נגישות

נגישות לאנשים עם מוגבלות:
הדסון רמת החייל : חניית נכים, כניסה נגישה, מעברים וריהוט נגישים, שרותי נכים, סיוע בשירות נגיש.
רכז נגישות: רמת החייל – אייל גולדפינגר [email protected]

הדסון לילינבלום 41: כניסה נגישה, מעברים וריהוט נגישים, שרותי נכים, סיוע בשירות נגיש.
רכז נגישות:
לילינבלום – אמיר חונן – [email protected]

נגישות אתר האינטרנט
אתר אינטרנט נגיש הוא אתר המאפשר לאנשים עם מוגבלות ולאנשים מבוגרים לגלוש באותה רמה של יעילות והנאה ככל הגולשים. כ- 20 עד 25 אחוזים מהאוכלוסייה נתקלים בקשיי שימוש באינטרנט ועשויים להיטיב מתכני אינטרנט נגישים יותר.

מידע על נגישות האתר
התאמות הנגישות בוצעו עפ”י חוק שיויון זכויות לאנשים עם מוגבלות והמלצות התקן הישראלי (ת”י 5568) ברמה AA. האתר מספק תמיכה בדפוס השימוש המקובל להפעלה עם מקלדת.
הדפדפנים שמספקים תמיכה טובה בנגישות עם האתר הינם Google Chrome

רכיב הנגישות
מכל מקום בכל רגע – רכיב הנגישות מציג תפריט מקוצר בחלקו הימני העליון של העמוד, בכל עמוד ועמוד באתר )וכמובן, בצד השמאלי באתרים בשפות זרות( שמעניק את הפונקציות המרכזיות, כך שבכל רגע נתון, ניתן לבצע קוסטמיזציה של חווית הגלישה.

נגישות ויזואלית ונגישות טכנולוגית – רכיב הנגישות מורכב משני חלקים עיקריים המותאמים לקהלי יעד בעלי מוגבלויות שונות:
נגישות ויזואלית – התאמות ויזואלית לגלישה באתר. כגון: שינוי צבעים, שינוי גודל גופן וכד’.
נגישות וירטואלית – התאמות המאפשרות תמיכה בטכנולוגיות מסייעות כמו “תוכנה קוראת מסך” המסייעת בקריאת האתר לעיוורים.

הסבר על כפתורי רכיב הנגישות
תפריט קיצורי דרך – מאפשר מעבר מהיר לתכנים עיקריים וקישורים חשובים מוגדרים, ובנוסף מאפשר דילוג על המרכיבים החוזרים בכל דפי האתר.

ניווט מקלדת – רכיב הנגישות מאפשר לבצע את כל הפעולות באמצעות ניווט נוח ויעיל עבור המשתמש באמצעות המקלדת בלבד, תוך שמירה על המרכיבים הבאים: דילוג קטעי תוכן חוזרים, דילוג בין מרכיבים וקטעי טקסט מוגדרים,סימון מוקד המקלדת ונגישות טפסים על ידי כך ששדות התאים בטפסים יוגדרו כך שכל שדה יהיה תיאור ברור וכן כפתור שליחה פעיל.

תאימות לעיוורי צבעים – מאפשר הנגשת התוכן לקהל משתמשים רחב יותר של אנשים עם מוגבלויות, כגון עיוורון ולקויות ראייה באמצעות אפשרות לבחירת צבעי החזית והרקע בידי המשתמש.

תאימות לכבדי ראיה – שחור – מאפשר הנגשת התוכן לקהל משתמשים רחב יותר של כבדי ראייה הנזקקים לניגודיות גבוהה על ידי מתן אפשרות לבחירת צבעי החזית והרקע בידי המשתמש.

תאימות לכבדי ראיה – לבן – מאפשר הנגשת התוכן לקהל משתמשים רחב יותר של כבדי ראייה הנזקקים לניגודיות גבוהה על ידי מתן אפשרות לבחירת צבעי החזית והרקע בידי המשתמש.

חוסם הבהובים – מאפשר התאמה אישית של מגבלות הזמן – חוסם הבהובים. מנגנון המאפשר למשתמש לעצור, להפסיק או להסתיר מידע המופיע נע, מהבהב או נגלל.

הגדלת פונט AAA – מאפשר לשנות את גודל הטקסט בלי שימוש בטכנולוגיית עזר של ריווח שורות.

הצהרת נגישות – עמוד תוכן שמאפשר לבעל האתר להטמיע ולעדכן בצורה קלה ומהירה באמצעות ממשק הניהול את הצהרת הנגישות בהתאם לנוסח המבוקש.

סגור נגישות – כפתור סגירה וביטול של כל כפתורי הנגישות שהגולש עשה בהם שימוש.

אמצעי הנגישות באתר:
תקינה– האתר נתמך ע”י הדפדפנים המעודכנים ביותר.

תוכן האתר– החברה פועלת לכתיבת תכני האתר בצורה פשוטה וברורה לכל ומאפשרת למשתמשים להתמצא ולנווט בקלות בין הדפים.

עיצוב האתר– האתר עוצב תוך מודעות והתאמה לגולשים וללקוחות עם לקויות ראייה.

מבנה האתר– מבנה האתר מושתת על ניווט נוח וברור ותפריטים הבנויים באמצעות רשימות המאפשרים התמצאות קלה, פשוטה ומהירה באתר.

ישנן אפשרויות נוחות ללקוחות להפעלה וגלישה בין דפי האתר כגון:

הפעלת האתר באמצעות מקלדת – גולשים המתקשים בהפעלת עכבר יכולים לגלוש בין הקישורים השונים בעמוד באמצעות הקלדה במקלדת המחשב.
גלישה באתר באמצעות קורא מסך- מסך מידע זה מיועד לגולשים עיוורים או כבדי-ראייה המשתמשים בתוכנת הקראה.
האתר נבדק והותאם לגלישה ממגוון רחב של מכשירים ודפדפנים. עם זאת, -הבהרה בשל ההתקדמות הטכנולוגית, ושפע המכשירים הקיימים בשוק, יתכן ובחלק מהמסכים

במידה ומכל סיבה שהיא הגלישה באתר ו\או באחד מדפי האתר אינו הונגש לשביעות רצונכם ו\או מכל סיבה שהיא מצאתם לנכון לדווח לנו שהדף אינו עומד בתקן הקבוע בחוק, אנו מתנצלים מראש וערוכים לקלוט כל דיווח ולטפל בו באופן מידי.
נשמח להשיב על כל שאלה ו\או בקשה ולקבל כל הערה בנושא נגישות.
במידה והיה דיווח שנמצא נכון ויש לטפלו – עד לטיפול המיידי אנו נשמח להעניק מענה טלפוני אישי לכל שאלה ובמידת הצורך ללוות את הגולשים ולהקריא עבורם את מה שלא הונגש עבורם כיאות.